Цей красивий і найяскравіший гриб зовсім не варто сприймати як ворога! Чому?
По-перше, для отруєння потрібно з'їсти ~5кг свіжих грибів, що неможливо чисто фізично. Та й організм не дурень: Вас просто почне нудити вже після першого сирого капелюха.
По-друге, недарма дикі тварини вживають мухомор, щоб упоратися з недугами. Наприклад, лисиці, ведмеді та лосі їдять його як чудовий засіб порятунку від усіх кишкових паразитів.
Ну і по-третє, ще наші предки вважали мухомор священним грибом, інколи ж навіть і Божеством. Вживали його як у лікуванні, шаманізму, так і як «пиво по п'ятницях».
Звідси маємо: мухомор – друг!
З чого розпочати знайомство з мухомором?
Ми радимо мікс червоного мухомора та їжовика гребінчастого, це ідеальний варіант для новачків. Ви отримаєте не тільки спокій мухомора, а також покращите роботу мозку завдяки їжовику. Не бійтеся переборщити - всередині кожної капсули точно виміряне дозування 0,5 грама. Почніть з курсу на 1 або 2 місяці – за цей час можна не лише побачити перші результати, а й відстежити реакцію організму на мікродозинг.
Наукові дослідження підтверджують безпеку мухомора для організму людини. Його розглядають як засіб для лікування хвороби Альцгеймера та епілепсії. У цій статті розповімо, що науці відомо про мухомори на даний момент.
Мухомор у мікології
У цьому блоці також цитуємо:
Михайло Володимирович Вишневський – міколог, кандидат біологічних наук. Автор науково-популярних книг про гриби, етноміколог.
"ММ (мухоморний мікродозинг) – це «вирівнювання» настрою, відсутність депресій та панічних атак, нормалізація сну та серйозне зменшення або взагалі відмова від шкідливих звичок (алкоголь та куріння)."
Друга за частотою група подяк – це дія ММ як тоніка та активатора життєвих процесів. Люди більше встигають, стають активнішими, зібранішими і позитивнішими. Найкраще виходить працювати в умовах мультизадачності, зростає стресостійкість в умовах великого міста. Таких відгуків приблизно 15%.
У 2022 році Psyched Wellness Ltd продовжив дослідження токсичності мухомора. Цього разу випробування тривало 90 днів, а вчені знову дійшли висновку щодо безпеки екстракту гриба.
Інститут харчування Японії ще 1993 року вивів спосіб обробки мухоморів, який повністю позбавляє сировину токсичних речовин. Їхніми рекомендаціями ми користуємося при створенні своєї продукції.
Дослідження, що підтверджують ефективність мухомору для покращення когнітивних функцій, проводились на медичному факультеті Латвійського університету. Було доведено, що мусцимол – агоніст важливого нейромедіатора у мозку: гамма-аміномасляної кислоти. Він покращує пам'ять та здатність навчань, а значить, це перспективна речовина для лікування дисфункцій мозку, у тому числі хвороби Альцгеймера.
Безпека та ефективність мухомору підтверджується і в незалежних дослідженнях. Про позитивні результати власних випробувань повідомляє міколог, кандидат біологічних наук Михайло Вишневський.
Ще одне велике незалежне випробування проводилося шляхом збирання статистики серед 3000 споживачів мікродозингу мухоморів у 2015-2020р.
Зупинимося на останньому дослідженні докладніше.
Опитування проводилося шляхом збору інформації через спеціальні сервіси-анкети, де маніпуляції з кількістю учасників неможливі (один голос – один профайл). В анкеті було рівно 67 розгорнутих питань, заснованих на медичному досвіді дослідника.
Перейдемо ж до ключових тез та вирізок із досліджень. Почнемо з найбільш "приголомшливих" результатів експерименту.
Цитування матеріалу:
"Для мене був абсолютним відкриттям позитивний у 67% випадках ефект ММ на псоріаз, який практично не піддається лікуванню на мій лікарський досвід."
"Немає жодного препарату у світовій практиці, який дає у 33% повну відмову від ракетного палива. ММ вплинули на вживання алкоголю у 86% випадків."
"Позитивний вплив ММ на депресію, незалежно від етіології, у 79% - безпрецедентно. На відміну від антидепресантів, ММ не перетворює пацієнта на зомбі, не викликає звикання і дає пролонгований ефект без постійного вживання."
"ММ, як ефективний снодійний засіб, без звикання в 73%, а також регулювання сну та стабільність отриманого ефекту після припинення курсу приголомшливо."
Для основного блоку дослідження і ключові тези всередині:
Загальна оцінка курсу ММ оцінена користувачами позитивно у 96% випадків. Ефект ММ виявився стабільним у 77% випадків. Синдром відміни після курсу ММ не був у 73%
"Рідкісні, але дуже приємні відгуки - це нормалізація роботи внутрішніх органів. До речі, іноді нормалізації передує період загострення больових відчуттів, мухомор "показує" хворі точки, перш ніж настає лікування. панкреатит, коліт, тонзиліти та отити. Сюди ж можна віднести і застарілі м'язові та суглобові болі, також відновлення після змагань у спортсменів."
"Окремо треба згадати роботу Мухоморного мікродозингу зі шкірою. Атопічні дерматити, екземи значно полегшуються або зникають не тільки від застосування мухоморного крему зовнішньо, а й від мухоморного мікродозингу у вигляді системної терапії."
Дослідження властивостей мухомору
У медичних цілях мухомор використовують із давніх-давен. З нього робили мазі для загоєння ран, настоянки для вживання всередину та лікування запалень. Висновки про лікувальні властивості наші предки зробили зі спостереження за тваринами, які виліковувалися, з'їдаючи мухомори. Сучасні дослідження доводять ці спостереження.
Канадська компанія Psyched Wellness Ltd протягом 14 днів спостерігала вплив екстракту мухомору, що містить мусцимол на тварин. За результатами було встановлено, що оброблений мухомор безпечний і не має побічних ефектів.
Після виходу цього дослідження 2021 року міністерство охорони здоров'я Канади включило мухомор до реєстру лікарських товарів для здоров'я.
Мухомор
З дитинства нас програмують і показують у казках, що гриб злий, поганий та ворог організму людини.
Зла Баба Яга та дрімучі ліси асоціюються у дітей із чимось страшним, негативним, небезпечним. Але чи це так насправді? Давайте розбиратись в цьому.
Візьмемо, наприклад, таку ситуацію:
Зустрічаються дві людини: перша давно знайома з мухомором, його користю для організму та іншим. Другий досі пам'ятає «страшні історії» про смерть від мухомора.
І тут перший з'їдає маленький капелюшок. Реакція другого?
З дитинства нас програмують і показують у казках, що гриб злий, поганий та ворог організму людини.
Зла Баба Яга та дрімучі ліси асоціюються у дітей із чимось страшним, негативним, небезпечним. Але чи це так насправді? Давайте розбиратись в цьому.
Візьмемо, наприклад, таку ситуацію:
Зустрічаються дві людини: перша давно знайома з мухомором, його користю для організму та іншим. Другий досі пам'ятає «страшні історії» про смерть від мухомора.
І тут перший з'їдає маленький капелюшок. Реакція другого?